• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Проєкт «Облаштування дитячого майданчика по вулиці Прусянській у м. Мерефа» реалізовано

Днями, в рамках «Бюджету участі 2019» було дореалізовано проєкт автора Христини Захарової: «Облаштування дитячого майданчика по вулиці Прусянській у м. Мерефа»

В рамках проєкту існуючий майданчик по вулиці Прусянській оснастили додатковими ігровими елементами: гіркою, пружинною гойдалкою, накриттям для пісочниці і сміттєвою урною. Всі ці елементи є доповнюючими осередками для розвитку дитячого дозвілля та підтримки санітарного стану дитячого майданчика.

Реалізація проєкту вирішила питання проведення дозвілля більш ніж 120 дітей віком до 12 років, які мешкають у даному районі, і тепер вони можуть активно проводити час на свіжому повітрі.

Слід відзначити активних батьків дітей та жителів цієї вулиці, які долучилися до реалізації проєкту та згуртувалися разом для доброї справи: Костянтин Захаров, Віталій Короткий, Олександр Ревуцький, Віталій Щокало, Іван Заєць, Роман Подрєз, Михайло Онацький, Данило Жорник, Олександр Завада, Дмитро Гурський.

Зазначаємо, що цього року подати заявку на участь у проєкті «Бюджет участі 2021» можна буде з 28 травня. Більш детальніша інформація згодом буде надаватися на сайті громади. Слідкуйте за новинами!