• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Реалізовано ще два проєкти "Бюджету участі 2019"

Днями, в рамках «Бюджету участі 2019» було реалізовано ще два проєкти

Днями, в рамках «Бюджету участі 2019» було реалізовано ще два проєкти автора Вікторії Світличної: «Облаштування спортивно-ігрового дитячого майданчика по вул. Жовтневій (Конституції)» та «Безпечний простір дитинства» – огорожа дитячого майданчика та ігрового простору біля пам'ятника по вул. Конституції та встановлення футбольних воріт для міні-футбольного поля.

Дітям цього району було зовсім ніде гратися та разом проводити дозвілля, а поряд з пам'ятником по вул. Конституції вже багато років знаходився пустир.  Тож  доцільним рішенням  було використати цей простір для облаштування дитячого майданчика. Але близкість дороги та залізничного полотна не дозволяла назвати майбутній майданчик безпечним. Тому цей простір, в рамках проєкту, було огорожено парканом.

Також було встановлено футбольні ворота для ще більш корисного дозвілля мешканців та сприяння вмінню дітей грати в команді.

У підсумку реалізація цих проєктів вирішила низку нагальних питань:

- дитячий майданчик облаштовано спеціально для дітей, що тепер надає їм можливість повноцінно та безпечно грати та розвиватися, знайомитися та спілкуватися;
- можливість спільного відпочинку батьків зі своїми дітьми, ранній активний розвиток маленьких дітей;
- сприяння вмінню дітей грати у команді;
- поліпшення комфорту дозвілля, можливість контролю батьками місця знаходження їх дітей.

Слід зазначити активність  жителів цього району, які  долучилися до реалізації проєктів та згуртувалися разом для доброї справи.