• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування тематичної зони «Мереф’янська слобода» Брав участь

Доданий
18.06.2020
Номер
1
Комунальне господарство

Основним напрямком проєкту є створення нового культурного простору шляхом встановлення дерев'яних лавок, бочок та декоративних макетів вітряка, візка та колодязя. Тематична зона «Мереф'янська слобода» стане простором пізнання, розвитку, розваг, дозвілля, популяризації та відроження самобутніх та народних традицій, в якому можна проводити різноманітні культурно-мистецькі заходи.

Автор проєкту
Бюджет
99 500 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Селекційне

Опис

Мета проекту

Створення окраси громади у просторі будинку культури шляхом встановлення лавок,бочок, макетів вітряка,воза та колодязя.

Для кого цей проект

Даний проєкт націлений на дітей-учасників творчих колективів КУ «Мереф’янський міський будинок культури» та їх батьків, усіх мешканців Мереф’янської міської ОТГ, а також гостей громади, незалежно від віку, статі, релігійних вподобань.

Проблема

В КУ «Мереф’янський міський будинок культури» працюють близько 45 гуртків та клубних формувань, які загалом налічують близько 970 учасників. Також будинком культури проводиться велика кількість культурно-мистецьких заходів, які відвідують не тільки мешканці громади, але й багато гостей.Але, на жаль, біля БК відсутня тематична зона у національному стилі, що позбавляє проводити мистецькі заходи на найвищому рівні, а мешканців та гостей громади долучитися до традицій національної культури.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Облаштування тематичної зони «Мереф’янська слобода» біля БК шляхом встановлення лавок,бочок, макетів вітряка,воза та колодязя сприятиме більш широкому доступу населення до культурної спадщини народу та зробить територію біля БК більш естетично привабливою.
Сприятиме створенню комфортного місця для відпочинку, проведення культурно-мистецьких заходів національного спрямування та ведення дозвілля усіх вікових груп населення.
Таке функціональне поєднання елементів дозволить створити громадський простір не лише для згуртування людей, а й для проведення численних заходів:як маленьких сімейних свят, так і масштабних загальноміських для мешканців усієї Мереф’янської міської ОТГ.

Повний опис проекту та прогнозний обсяг витрат

КУ «Мереф’янський міський будинок культури» – це живий організм, який зростає, рухається уперед і розвивається, опираючись на творче натхнення та звершення, які стають ґрунтом для творчих пошуків у майбутньому. Протягом роком будинком культури проводяться культурно-мистецькі заходи різного напрямку. Лише за минулий рік БК приймав гостей більш ніж на 75 святкових заходах. У середньому, близько 500 мешканців громади були присутні на кожному святі.
Також на базі закладу працюють 45 гуртків та клубних формувань, які загалом налічують близько 970 учасників. Вихованці є творчими особистостями, які з кожним днем прагнуть до вдосконалення своїх навичок та вмінь.
Таким чином, основним напрямком проєкту є створення нового культурного простору. Бо тематична зона «Мереф'янська слобода» – це не тільки простір пізнання, розвитку, розваг, дозвілля, популяризації та відродження самобутніх народних традицій, але й простір, в якому можна проводити різні культурно-мистецькі заходи.
Простір, де можуть функціонувати дитячі гуртки, для їх творчого розвитку.
Діяльність тематичної зони буде спрямована на розвиток соціальної активності та творчого потенціалу громадян, підвищення рівня духовного розвитку, створення максимально сприятливих умов для творчого розвитку особистості, розкриття її здібностей, задоволення естетичних потреб жителів громади різного віку, значно покращить умови проведення змістовного дозвілля та культурно-мистецьких заходів для всіх жителів громади.
Витрати – 97 500

Очікувані результати від виконання проекту

В Мереф’янській міській ОТГ буде повноцінно функціонувати тематична зона «Мереф'янська слобода», що дасть змогу покращити умови проведення змістовного дозвілля та культурно-мистецьких заходів для жителів селища Селекційне та всієї громади загалом , виявляти їх творчу активність і самодіяльну ініціативу, дасть можливість населенню розвиватись культурно, завдяки залучень до діяльності в тематичній зоні секцій та гуртків.
У перспективі, реалізація проєкту призведе до згуртованості населення, обміну досвідом між громадами, підвищенню рівня знань, патріотичного та духовного виховання, відродження культурної спадщини.
Проєкт передбачає довгострокову дію, тому після його реалізації трудовий колектив будинку культури забезпечить обслуговування, утримання, підтримку тематичної зони «Мереф’янська слобода» у належному стані, а також озеленення території з використанням елементів ландшафтного дизайну (висадження квітів).

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція. Заявленої суми не вистачить, якщо не передбачити у вартості інфляції.

Фотографії