• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивний майданчик Двір-2 Брав участь

Доданий
26.06.2020
Номер
11
Спорт

Облаштування спортивного майданчика на початку вул. Слобожанська в с. Утківка дозволить залучити людей різного віку до занять спортом, сприятиме підвищенню їх фізичної активності, профілактиці серцево-судинних захворювань та в перспективі збільшенню середньої тривалості життя мешканців Мереф'янської ОТГ, урізноманітнить їх дозвілля, надасть можливість корисного спілкування.

Автор проєкту
Бюджет
99 900 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Утківка
Адреса
Слобожанська вулиця, Мереф’янська громада, Мерефа

Опис

Мета проекту

Облаштування спортивного майданчика для дорослих та дітей. Популяризація настільного тенісу, баскетболу та легкої атлетики серед

Для кого цей проект

Запропонований проєкт може бути корисним для всіх мешканців Мереф'янської об’єднаної територіальної громади, особливо тих, що мешкають у с. Утківка, а також районах Гастелло та Заборянка.

Проблема

В Україні майже 70% смертей пов’язані з серцево-судинними захворюваннями. Одна з причин виникнення серцево-судинних захворювань - малорухливий спосіб життя. Виконання фізичних вправ людьми різного віку має оздоровче і профілактичне значення. Відсутність спортивних майданчиків, у східній частині с. Утківка та в мікрорайонах Гастелло та Заборянка призводить до низької фізичної активності мешканців та наражає на небезпеку серцево-судинних захворювань.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Одним із головних підходів у профілактиці серцево-судинних захворювань є формування здорового способу життя та підвищення фізичної активності.
Даний проєкт має на меті посилення фізичної активності мешканців Мереф'янської об’єднаної територіальної громади, особливо тих, що мешкають у с. Утківка, а також районах Гастело та Заборянка, шляхом облаштування спортивного майданчика на в’їзді в с. Утківка (початок вул. Слобожанська). Зручне розташування спортивного майданчика надасть можливість підліткам з користю проводити своє дозвілля, займатися спортом у будь-який час. А це дуже важливо, тому що питання вживання алкоголю й наркотиків підлітками сьогодні постає як ніколи гостро.

Повний опис проекту та прогнозний обсяг витрат

Запропонована у проєкті спортивна площадка Двір-2 буде корисна для дітей і для дорослих. Вона складається з таких модулів, як Спортивний комплекс Атлет-2, Універсальний тренажер SG 202, Стіл тенісний SG 416 та трьох Лавок Ла-10.
Для дітей:
Спортивний комплекс Атлет-2 S723 являє собою єдину конструкцію, що містить рукохід, ліану-драбину, пряму драбину, бруси, дошку скелелаз, кільця, канат та два баскетбольні щити, які закріплені на дерев’яних брусах. Цей комплекс дозволить дітям від 6 до 12 років займатися фізичними вправами на свіжому повітрі, що сприятиме розвитку координації руху та загальному зміцненню здоров’я.
Для дорослих:
Універсальний тренажер SG-202, який являє собою комбінований вуличний тренажер, що включає лаву для преса, турнік для широкого хвата, турнік для вузького хвата, турнік для біцепса, бруси, упор для преса, кронштейн для боксерської груші, кронштейни для жиму лежачи, турнік універсальний шведські сходи.
Для всіх:
Стіл тенісний SG 416 - це захоплююче, азартно, доступно та корисно як для дітей так і для дорослих! Регулярні заняття натільним тенісом сприятимуть зміцненню серцево-судинної системи та нормалізації тиску, тому лікарі рекомендують цей вид спорту в якості профілактики інфарктів та інсультів. Регулярні заняття настільним тенісом сприяють зміцненню м'язів ніг, рук, спини і преса. Сила, спритність, швидкість реакції, координація рухів, тренування вестибулярного апарату, схуднення і підтримка спортивної форми – це все про настільний теніс.

Очікувані результати від виконання проекту

Облаштування спортивного майданчика дозволить залучити людей різного віку до занять спортом, популяризації легкої атлетики, настільного тенісу та баскетболу, сприятиме підвищенню фізичної активності мешканців Мереф'янської об’єднаної територіальної громади, профілактиці серцево-судинних захворювань та в перспективі збільшенню середньої тривалості життя, урізноманітнить їх дозвілля, а також надасть можливість корисного спілкування.
Крім того, місце розташування дозволить в майбутньому доукомплектувати спортивний майданчик додатковим інвентарем та обладнанням для занять спортом, а також створити «зелену» зону для відпочинку громадян.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

З метою упередження інфляційних ризиків, які можуть виникнути в ході реалізації проекту, в бюджеті проєкту закладено додаткові кошти у розмірі 20% від загальної вартості обладнання.

Фотографії