• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування дитячого спортивно-ігрового майданчика на площі Сковороди Брав участь

Доданий
24.06.2020
Номер
2
Спорт

Для забезпечення активного дозвілля мешканців та мешканок центральної частини міста необхідно провести роботи по облаштуванню території площі елементами спортивно-ігрового майданчика. Діти зможуть якісно, безпечно і з користю проводити своє дозвілля. Молодь та люди старшого віку матимуть можливість зайнятися покращенням свого емоційного здоров'я та задовольнити потреби в спілкуванні між собою.

Автор проєкту
Бюджет
95 120 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Мерефа
Адреса
пл. Сковороди, 10, Мерефа

Опис

Мета проекту

Встановити загальнодоступний спортивно-ігровий майданчик, який задовольнить мінімальні потреби у дитячому дозвіллі та розвитку ї

Для кого цей проект

Реалізований проєкт дасть можливість охопити різні категорії населення, в тому числі:
- діти дошкільного та шкільного віку від 3 до 17 років близько 46 чоловік;
- молодь віком від 18 до 39 років понад 67 чоловік;
- люди зрілого віком від 40 до 65 років понад 71 чоловік.

Проблема

Центральна частина міста взагалі не має осередку для дитячих ігор та розвитку елементарних спортивних навичок. Мешканці та мешканки старших поколінь не мають спільного місця для спілкування один з одним. Елементи ігрового майданчика, розташовані поруч із центральною площею, не задовольняють потреб дітей, що мешкають на протилежних від нього вулицях, а державна дорога Харків – Сімферополь виступає об’єктом небезпеки, тому діти змушені гратись поруч із домоволодіннями.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Для забезпечення активного дозвілля мешканців та мешканок центральної частини міста необхідно провести роботи по облаштуванню території елементами спортивно-ігрового майданчика. Діти зможуть якісно, безпечно і з користю проводити своє дозвілля. Молодь та люди старшого віку матимуть можливість зайнятися покращенням свого емоційного здоров'я та задовольнити потреби в спілкуванні між собою. Громадський споритивно-ігровий осередок стане центром спілкування дітей, молоді та людей поважного віку, місцем зв’язку поколінь.

Повний опис проекту та прогнозний обсяг витрат

Проєкт передбачає встановлення спортивно-ігрового комплексу, лав для відпочинку та урн для сміття на відкритому просторі площі Сковороди, що розташована в центрі громади. Для реалізації проекту необхідно передбачити кошти в розмірі 94 450 грн грн.

Очікувані результати від виконання проекту

Встановивши елементи спортивно-ігрового майданчика в центральній частині міста, буде забезпечено, в певній мірі, активне дозвілля мешканців та мешканок віком від 3х до років. Реалізація даного проєкту стане початковим етапом для подальшого розвитку створеного громадського простору. Мешканці та мешканки, що проживають у мікрорайоні, в подальшому проведуть висадку дерев та кущів, будуть підтримувати чистоту та зберігати об’єкти благоустрою. На початковому етапі планується встановити комплексну спортивно-ігрову споруду, пісочницю та карусель, лави для відпочинку та урни. В подальшоу цей майданчик можна буде доповнювати ігровими елементами та іншими елементами благоустрою.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Можливе зростання цін на обладнання та послуги понад 20 %, однак вони визначені у бюджеті проекту.