• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Благоустрій та озелення території біля будівлі КУ Мереф’янський центр надання соціальних послуг На реалізації

Доданий
25.06.2020
Номер
3
Комунальне господарство

Проект направлений на збільшення зелених насаджень; забезпечення збалансованого розвитку міської зеленої зони до вирішення проблеми екологічного характеру. Зокрема, будуть проведені акції з очищення, озеленення та благоусторою прилеглої території біля будівлі КУ "Мереф'янський центр надання соціальних послуг" на території нашої громади.

Автор проєкту
Бюджет
97 879 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Мерефа
Адреса
Дніпровська вулиця, Мереф’янська громада, Мерефа

Опис

Мета проекту

Проведення комплексу заходів по збереженню, реконструкції та збільшенню зелених насаджень.

Для кого цей проект

Для всіх без виключення мешканців нашої громади та відвідувачів міста.

Проблема

Невпорядкованість та відсутнісь обов'язкової зеленої зони на території нашої громади біля будівлі державної інфраструктури, яка має соціальне значення, а саме КУ "Мереф'янський центр надання соціальних послуг".

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Благоустрій території громади біля органу соціального значення. Передбачається прибирання території від старих та небезпечних дерев, розрівнювання території та підсипка землею (силами благоустрою міста), укладка газону (озеленення). Встановлення європаркану. Також важливим є підняття іміджу міста як цивілізованого екологічного містечка. А економічним аспектом вирішення проблеми у проектний спосіб є ефективне витрачання бюджетних коштів, що спрямовуються на утримання громади. Ідея отримала схвалення серед громадськості. Проект має підтримку як з боку громадськості так і з боку влади. Це сприятиме бережливому ставленню до здобутків проекту.

Повний опис проекту та прогнозний обсяг витрат

Програму розроблено з урахуванням положень містобудівної
документації комплексу заходів по збереженню, реконструкції та збільшенню зелених насаджень міста відповідно до державних будівельних і санітарних норм та створення більш сприятливих умов для життєдіяльності людини шляхом озеленення території, покращення екологічного стану довкілля та підвищення рівня екологічної свідомості громадян, а також залучення мешканців громади до практичної діяльності з розв’язання проблем навколишнього середовища місцевого значення. Важливим є підняття іміджу міста як цивілізованого екологічного містечка.Проект пропонує комплексний підхід до вирішення проблеми екологічного характеру. Зокрема, будуть проведені акції з очищення та озеленення прилеглої території біля будівлі.

Очікувані результати від виконання проекту

Озеленення та благоустрій місцевості;
покращення стану атмосферного повітря;
покращення здоров’я та самопочуття громадян;
усвідомлення необхідності екологічного вибору як вибору, орієнтованого на загальнолюдські цінності;
уміння знаходити правильні рішення у складній екологічній ситуації і оцінювати їх;
навички ефективного спілкування, участі в житті громади.
Реалізація проекту посприяє естетичному вигляду громади, навчить правильно розпоряджатися простором та покращить стан довкілля. Проект суттєво вплине на зміцнення матеріальної інфраструктури комунальної власності громади. До підтримки подальшої діяльності даного об’єкту будуть причетні як органи місцевого самоврядування, так і представники місцевого бізнесу.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Серед ризиків можлива інфляція.

Фотографії