• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Проїзна вулична дорога На реалізації

Доданий
25.06.2020
Номер
4
Дорожнє господарство

Укріплення дороги по вулиці Курортна залізничними шпалами переважно в місцях найбільшого скупчення піску надасть можливість:
-зручного пересування людей з інвалідністю,мам з візочками та усіх мешканців вулиць Курортна, Ахтирська, Сумська, Підлісна
-забезпечення безперешкодного під’їзду спеціалізованого транспорту(швидка допомога,ДСНС, аварійна газова служба)
-унеможливлення зсуву ґрунту

Автор проєкту
Бюджет
99 707 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Мерефа
Адреса
вул. Курортна, 12, Мерефа

Опис

Мета проекту

Укріплення покриття дороги по вулиці Курортна шляхом укладання залізничних шпал

Для кого цей проект

Люди з особливим потребами,похилого віку ,мами з візочками та всі мешканці вулиць: Курортна, Ахтирська, Сумська, Підлісна та провулку 1-го Травня в м. Мерефа

Проблема

Влітку та восени під час дощу велика кількість піску по вулиці Курортна несеться на проїжджу частину по провулку 1-го Травня. Як наслідок, аварійні ситуації , навіть,з пошкодженням паркану найближчих дворів.
Люди з інвалідність та люди з особливими потребами не мають можливості самостійно дістатися до аптек та продуктових магазинів.
Карета швидкої допомоги загрузла в піску по вулиці Курортна та вчасно не змогла здійснити екстрену госпіталізацію хворої до лікарні, хвора померла.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Промоніторивши досвіди інших громад та населених пунктів зі схожими проблемами, дійшли висновку, що це найбільш ефективний спосіб т а затрачені кошти вкладаються у межі бюджету проекту.

Укріплення покриття дороги по вулиці Курортна шляхом укладання залізничних шпал реалізує мету:
- зручного пересування людей з інвалідністю,мам з візочками та усіх мешканців вулиць Курортна, Ахтирська, Сумська, Підлісна та провулку1-го Травня

- забезпечення безперешкодного під’їзду спеціалізованого транспорту (швидка допомога,ДСНС, аварійна газова служба) та власних автомобілів.
- унеможливлення зсуву ґрунту під час опадів на проїжджу частину по провулку 1-го Травня

Повний опис проекту та прогнозний обсяг витрат

Багато років мешканці вулиць:Ахтирська, Курортна, Сумська та Підлісна постійно стикаються з проблемою пересування та проїзду будь-яким видом транспорту по вул. Курортна в м. Мерефа із-за великої кількості піску на дорозі. Влітку та восени під час дощу велика кількість піску несеться на проїжджу частину по провулку 1-го Травня. Як наслідок, в цій багнюці грузнуть автомобілі, які неодноразово створювали аварійні ситуації , навіть,з пошкодженням паркану найближчих дворів.
Мешканці цих вулиць неодноразово своїми силами розчищали заторі, за зверненням до відділу благоустрою Мереф’янської міської ради надавала необхідна техніка. Але результат тимчасовий.
На цих вулицях мешкає велика кількість людей, яким і пересування по якісному покриттю дається з труднощами, а по піску і взагалі.Люди з інвалідність та люди з особливими потребами не мають можливості самостійно дістатися до аптек та продуктових магазинів. Їм приходиться звертатися до сусідів та інших мешканців за допомогою. А це не завжди зручно та вдається.
Останньою краплею став прикрий та трагічний випадок, коли карета швидкої допомоги загрузла в піску по вулиці Курортна та вчасно не змогла здійснити екстрену госпіталізацію хворої до лікарні. Поки евакуатором витягали спец автомобіль, хвора померла.
Прогнозований обсяг витрат 99980

Очікувані результати від виконання проекту

У результаті виконання проекту покращиться вуличне дорожнє покриття по вулиці Курортна в Мереф’янській об’єднаної територіальної громади, будуть створені сприятливі умови для підвищення рівня безпеки дорожнього руху, унеможливлення зсуву ґрунту та забезпечення нормального пересування мешканцями вулицею, особливо ,вразливих верст населення.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція