• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ВПРОВАДЖЕННЯ ЗАХОДІВ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ В СПОРТИВНІЙ ЗАЛІ КДЮСШ «АВАНГАРД» Відхилений

Доданий
26.06.2020
Номер
8
Енергозбереження

використовуючи енергозберігаючі технології, з метою надання якісних послуг населенню, створити умови для розвитку спортивної інфраструктури громади на прикладі Комунального закладу Мереф’янської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «АВАНГАРД» (далі – КДЮСШ)

Автор проєкту
Олександр
Олександр Проскурня
Бюджет
80 193 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Мерефа
Адреса
вул. Лесі Українки, 68, Мерефа

Опис

Мета проекту

консолідувати мешканців громади до занять фізичною культурою та спортом, ведення здорового способу життя, виховання культурної і

Для кого цей проект

для населення громади, в тому числі активної молоді, вихованців КДЮСШ, учнів КЗ «Мереф’янська загальноосвітня школа I-III ступенів №3» (далі – школа №3)

Проблема

в Мереф’янській громаді не вистачає доступної інфраструктури для розвитку фізичної культури та спорту для потреб населення. Серед закладів позашкільної освіти на території громади є дитячо-юнацька спортивна школа, де тренуються близько 500 спортсменів, займаються спортом близко 900 учнів школи №3 та близько 100 осіб населення громади.
До того ж, спортивна зала має найбільші криті площі серед спортивних споруд міста Мерефа (162 м2), де можна було б проводити загальноміські заходи.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

на наше глибоке переконання, заручившись підтримкою громади, слід розпочинати роботу із заміни віконних профілей та освітлювальних приладів спортивної зали школи №3.
Враховуючи прогнозовано значні матеріальні витрати на дані елементи, можна припустити, що даний проєкт лише частково зможе компенсувати необхідні витрати на приведення спортивної зали, роздягальні та санвузла до належного вигляду та стану.
Хотілося б вірити та мати надію в підтримку зазначеної ініціативи з боку органу місцевого самоврядування, спонсорської допомоги. Адже проєкт повністю відповідає Стратегії розвитку Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року.

Повний опис проекту та прогнозний обсяг витрат

для успішної реалізації проєкту необхідно провести наступні заходи:
1) демонтаж захисних решіток вікон (1000 грн.);
2) демонтаж старих віконних профілей (2000 грн.);
3) встановлення нових віконних профілей (4 вікна по 8 000 грн.);
4) встановлення відливів на вікна (1000 грн.);
5) проведення шпаклювальних робіт відкосів вікон (3000 грн.);

6) демонтаж захисних решіток з освітлювальних приладів (500 грн.);
7) демонтаж старих освітлювальних приладів (500 грн.);
8) встановлення нових освітлювальних приладів (6 штук – 2200 грн.);
9) встановлення захисних елементів на освітлювальні прилади (1000 грн.);
10) монтаж нової електропроводки (5000 грн.);
11) встановлення металевої шафи (1000 грн.);
12) монтаж в металевій шафі (800 грн.);
13) вартість освітлювальних матеріалів (16192,7 грн.), згідно додатку;

66192,7 грн. (робота та матеріали)

14) непередбачувані витрати (33807,3 грн.).

Очікувані результати від виконання проекту

підвищення рівня фізичної активності населення громади; - розвиток доступної спортивної інфраструктури для користування всіма верствами населення; - організація підготовки спортсменів; - проведення спортивних змагань територіального рівня; - економія бюджетних ресурсів громади за рахунок використання енергозберігаючих технологій; - збільшення кількості загальнодоступних спортивних заходів для активного сімейного відпочинку; - залучення інститутів громадянського суспільства, в т.ч. молодіжних та дитячих громадських організацій для проведення заходів з підвищення оздоровчої рухової активності населення; - впровадження рухової активності для первинної профілактики хронічних неінфекційних захворювань та фізичної реабілітації серед населення громади; - покращення результативності виступів вихованців КДЮСШ на змаганнях як обласного, так і всеукраїнського рівнів

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

підвищення цін на віконні профілі та елементи освітлення; карантинні заходи, як наслідок – відсутність можливості реалізації проєкту певний час.